| TimerMen a întrebat:

Cum ajung utilizator senior?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"26. Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

"27. Care sunt privilegiile unui senior?
Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#27

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Avand 10 zile vechime pe site si 100 raspunsuri date de calitate, apoi adminii vor avea grija sa iti schimbe statutul.
O zi frumoasa sa aihappy

| LTAA a răspuns:

10 zile de la crearea contului si 100 de raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai macar 100 de rasp.

| IngerPazitorr a răspuns:

Salut!
Trebuie sa ai cel putin 10 zile de cand folosesti TPU si 100 de raspunsuri aprobate.
Pa.