| denysyk a întrebat:

Cum as putea cuceri un baiat

19 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

De ce la " Totul despre TPU "? Aici se discută doar despre TPU.Ai greşit categoria.Reposteză la " Adolescenţi " sau " Dragoste şi sex "!

| FucktheSystem a răspuns:

Îi faci un blow job și e al tău.

| TheSundărSitaara a răspuns (pentru FucktheSystem):

LOL, ce răutăcios din partea ta. Ai învăţat şi tu un cuvânt nou, şi-l repeţi de o mie de ori pe minut, da' ce facem aici, dom'le? Data viitoare, vino cu idei mai bune! Că aceasta nu prea ne-a convenit, cel puţin mie. :p

O zi fumoasă să aveţi! Cius! happy

| FucktheSystem a răspuns (pentru TheSundărSitaara):

Când am mai folosit eu în ultimul timp cuvântul blow job, fă-mi o favoare și caută-mi prin răspunsuri să mă anunți...
Oricum, văd că-ți place să vorbești în necunoștință de cauză, crezi că dacă le iei apărarea „nevoiașilor" devi mai repede expert? (că bănuiesc că ăsta îți e scopul)

| TheSundărSitaara a răspuns (pentru FucktheSystem):

Da' trebuie NEAPĂRAT să fie printre răspunsuri cuvântul respectiv? Poate fi şi-n vocabularul de zi cu zi... Fă-mi o favoare şi încearcă să respecţi lumea, copile! Bănuieşte tu mult şi prost, nu mă cunoşti, neanderthalule, deci, nu-ţi mai da de pomană cu părerea, c-o dai degeaba! :

| FucktheSystem a răspuns (pentru TheSundărSitaara):

Mă amuzi, sincer.
„Fă-mi o favoare şi încearcă să respecţi lumea, copile! "
„Bănuieşte tu mult şi prost, nu mă cunoşti, neanderthalule"
Cine dă exemplu de respect.
Oricum n-am degând să-mi bat capul cu tine, te invit pe tine să pupi lumea în dos pentru fundițe, eu nu sunt așa, zic ce cred fie că te jignește pe tine sau pe altcineva.

| TheSundărSitaara a răspuns (pentru FucktheSystem):

raised eyebrows
Îmi pierd timpul vorbind cu tine, eşti prost crescut, oricum. Astfel de răspunsuri penibile le-ar da NUMAI un bolnav mintal, înceacă să te controlezi, aşa ceva nu este normal! Vorbeşte aşa cu cei din familia ta, nu cu cei de-aici! Sincer, stăpânşte-te!

Şi, btw, ţi-a luat cam mult să răspunzi, ai căutat cumva pe google ce-nseamnă ''neanderthal''?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheSundărSitaara):

A face mişto de cei cu întrebări stupide nu înseamnă a fi bolnav mintal.
Normalul nu există, e relativ, aşa că ea nu trebuie să se supună normalului tău că aşa zici tu. Fiecare răspunde cum are chef, întrebările puse la categoria greşită asta merită.

Iar dacă i-a luat mult să răspundă, să ştii că unii mai au o viaţă, mai ies din când în când pe afară, nu stau 24/24 pe TPU, şi nu ca să îţi răspundă ţie.

| denysyk explică (pentru anonim_4396):

Daca vreti sa stiti nu imi pasa ce credeti despre categorie am dato cam la intamplare si vca rog sa nu fiti badarani

| anonim_4396 a răspuns (pentru denysyk):

Eee, dar şi tu ai fost nesimţită: nici semnul întrebării nu îl pui la sfârşit şi greşeşti categoria, şi pe lângă asta nici nu îţi pasă de ce ai făcut! Puteai pune oriunde, fir-ar el de TPU că e plin de categorii: Adolescenţi, Dragoste şi Sex, Conversaţii, Familie & Relaţii. Nu se vede, draga mea, că la totul despre TPU se pun numai întrebări despre site-ul TPU? Nu e clar?

| TheSundărSitaara a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha. Whatever, sincer, ai vorbit degeaba, nu-i citesc pe cei care se dau ''inteligenţi''. Mă duc că citesc o carte bună, nu-mi pierd timpul cu... site-ul ăsta, care, din nefericire, le-a oferit tuturor inculţilor dreptul de a-şi face cont pe TPU. Toţi... puncte-puncte, să nu le dau nume, că adevărul doare; în loc să facă ceva folositor, stau ore-n şir pe TPU şi repetă un cuvânt de mii de ori, că, mare filozofie au mai învăţat şi ăştia. Învaţă un cuvânt nou şi, hopa, cum îl repetă. Bă, da' mai lăsaţi-mă odată cu prostia asta! Dom'le! Unde nu e, nu e! laughingrolling on the floor

| denysyk explică (pentru anonim_4396):

Puteati macar sa raspundeti la intrebare asa ar fi fost frumos din partea dumneavoastra daca tot ziceati voi ca sunteti foarte culti si inteligente si te instiintez ca imi esti foarte antipatica

| Millanteria a răspuns:

Prin felul tau de a fi.
Have a nice day!

| Doηηa a răspuns:

Prin simplul fel de-a fii.winking
pa.pa

| SweetyNuta a răspuns:

Lași grația și frumusețea să acționeze, și plus la toate fii tu însuți, iar mai apoi vei vedea ceea ce va ieși!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fi tu. Dar de ce ai postat la aceasta categorie?

Răspuns utilizator avertizat
| CrazyKitty a răspuns:

Cu talent

| panteravalcea a răspuns:

Il poti cuceri prin gesturi mimica si mult altele.nu trebuie nici sa ii dai prea multa atentie iar o fata poate sa cuccereasca mai repede un biat la baieti e putin mai greu.ai toate sanselehappy