| teonikfrumusik a întrebat:

Cum as putea sa imi pun poza la avtarul de pe site-ul asta

Răspuns Câştigător
| camryn a răspuns:

Pai cand te loghezi iti apare meniul din stanga. Alegi "Editare profil", apoi la "Editeaza profilul" ai mai jos "Selecteaza imagine profil". Apesi pe "Choose", iti alegi poza din calculator, si dai "Salveaza profilul".

3 răspunsuri:
| Jessica a răspuns:

Bună.
Dai la Editare profil ( sub Logat ca X ), încarci poza și salvezi. Ai grijă că nu îți va apărea imediat. Dureaza 1 zi sau 2. Baftă!
www.TPU.ro/intrebari-frecvente

| mariacris98 a răspuns:

Pai dai in stanga la "Editare Profil", iar jos scrie "Choose File". Dai pe "Choose File" iti alegi o imagine din calculatorul tau, iar apoi dai pe "Salveaza Profilul". Succes!
P.S. Dureaza cateva ore sau zile pana o sa iti apara imaginea.

| CM7YRE a răspuns:

Dai click pe editare profil in stanga,si la Selecteaza imagine profil apesi pe browse, cauti poza, si o uploadezi, atat.