| JasonMcCann a întrebat:

Cum ca cei mai priceputi useri, de exemplu: NOname, Brigaela si altii au foarte multe puncte, multe fundite, si mii de raspunsuri, dar au atat de putine intrebari? Eu zic ca ei pun pe primul loc a-i ajuta pe ceilalti, apoi se ocupa de ei. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Nici drept asa, doar ca ei sunt mai dedicati acestui gest nobil, de a ajuta semenii neconditionat! si mie imi place sa ajut, dar ajut doar la domeniile la care ma pricep, cel mai important fiind tehnologia!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stiu ca in TPU sunt fel si fel de copii si ele fiind persoane adulte isi cauta informatiile in google cand au nevoie de ajutor.

| FucktheSystem a răspuns:

Poate n-au întrebări de pus, nici eu n-am multe, am considerabil mai puține întrebări decât răspunsuri, primesc un pișcot?!

| Arthur a răspuns:

Există şi o asemenea posibilitate dacă excludem atotcunoaşterea, neglijarea de sine, timiditatea în expunerea problemelor personale, neîncrederea că pot primi sfaturi utile şi binevoitoare care să nu producă războaie intergalactice, nepunctarea întrebărilor, zgârcenia legată de împărţirea fundelor, teama de ridicol, posibilitatea de "scăpări " care ar putera demasca identitatea celor aflaţi incognito pe site etc.

| Arthur a răspuns:

Scuze, să nu uit : cei nominolizaţi nu se încadrează profilelor expuse de mine. Fac totul dezinteresat ca şi mine.

| Adryan657 a răspuns:

Corect! asa este

| JasonMcCann explică:

Imi pare rau ca nu pot sa dau la fiecare intrebare mai multe funde! Dar fiindca la intrebarea aceasta sunt foarte multe raspunsuri bune, am dat doar o funda, dar o sa dau si vot la fiecare raspuns big grin

| DraGfirE a răspuns:

Pai sincer sa fiu si eu fac la fel laughing dar mai am si eu nevoie si trebuie sa apelez la cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu au nevoie de atat de multe raspunsuri, cat au altii, fiindca au gasit raspunsurile la marea majoritate a intrebarilor lor.si,da.au activat mereu in spiritul site-ului toti pentru unul, ajutand mereu.