| BuricDeEdi69 a întrebat:

Cum deblochez intrebarile inchise la oracol? Am vazut sute de oameni care le au deblocate, si am incercat sa dau pe raspunde si tu, dar imi apare,, nu poti vedea rezultatele caci nu ai votata"

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum. Cei care au răspuns au făcut-o înainte să se închidă, adică acum o lună. Doar de-aia sunt închise.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Întrebările expiră. Poţi răspunde doar la cele din ultimele 30 de zile.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
incearca sa intri pe pagina ta de oracol la poza de profil, sub poza scrie ca un numar de intrebari asteapta sa raspunzi...dai click pe ele si vezi la cate intrebari poti sa raspunzi.
O zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Intrebarile se numesc "inchise" pentru ca dupa un anumit timp "se inchid" si nu mai poti raspunde la ele.