| Chelsea13 a întrebat:

Cum devii userul anului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare!
User-ul anului se incadreaza in top 100 TPU,si e Expert TPU.Dar, ca sa iti raspund la intrebare->>>>Trebuie sa ajuti ceilalti useri foarte mult, si sa ai raspunsuri multe DAR folositoare!

1 răspuns:
| TPU.ro a răspuns:

In prima etapa, utilizatorii ii nominalizeaza la titlu pe cei care considera ca i-au ajutat cel mai mult in timpul anului. In a doua faza, o parte dintre acestia sunt selectati si pot fi votati. Castiga acela care are punctajul cel mai mare.

Alexandra - TPU