| anonim_4396 a întrebat:

Cum devii userul anului? laughing. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Cåpåċεl a răspuns:

Buna.
Ca sa fii User-ul Anului trebuie mai intai sa fii exper TPU.Cand o sa se aleaga User-ul Anului 2011 toti utilizatorii sunt pusi sa voteze.
Pana acum NOname si Brigaela sunt User-ul anului.
Ca sa fii expert TPU:
Un lucru este sigur:nu prin funde, cum fac 90% din utilizatori de aici.
Oricine poate devenii expert TPU, singurele conditii OBLIGATORII, dar mai sunt si exceptii sunt:
- sa fi participat intens pe TPU.ro: minimum 500 de raspunsuri postate si minimum doua luni de la inscriere
- sa fi oferit, in mod consecvent, informatie care sa fie de folos celorlalti; raspunsurile cu caracter conversational, trivial sau zeflemitor nu se iau in considerare
- sa nu fi jignit alti utilizatori
- sa fi respectat politica TPU.ro si scopul esential pentru care acesta a fost creat
Acei utilizatori care provoaca sau stimuleaza conflicte, cei care jignesc, hartuiesc, abuzeaza de functiile site-ului, spameaza sau incalca in oricare alt fel politica noastra sau termenii si conditiile tpu.ro, au sanse mult mai mici de a deveni Experti TPU.ro, deoarece consideram ca acestia inteleg gresit menirea site-ului Toti Pentru Unu si il folosesc in alte scopuri decat cel pentru care e destinat

2 răspunsuri:
| LondoneseCat a răspuns:

Adunand cat mai multe fundite si voturi :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand faci un an, te duci la rascruce de drumuri, te dai cu apa in care au stat trei fire de par si pooook, ai devenit userul anului.