| loredanalorena a întrebat:

Cum devin userul anului si expert TPU?

Răspuns Câştigător
| Maiky a răspuns:

1. Nu mai scrii cu ffffff si nici cu mooolt, ci numai asa cum impune DOOM.
2. Faci economie de emoticoane (hai sa zicem unul pe luna, maxim).
3. Dai raspunsuri multe si bune, bazate pe experienta ta personala.
4. Nu incalci regulamentul.
5. Nu te implici si nu provoci conflicte.
6. Nu mai pui spamuri pe site (gen taramosului) sau platesti pentru reclama, daca tii neaparat.
7. Nu cersesti niciodata fundita.
8. Dai macar 5-600 de raspunsuri bune si documentate (nu copiate de pe net) inainte sa te gandesti macar la titlul de expert).
Succes!

7 răspunsuri:
| DarkAngel98 a răspuns:

Pai ca sa fi expert TPU trebuie sa primesti multe funde si ca sa fi userul anului trebuie sa depasesti peste 700 de funde maxim

| ciprian_3266 a răspuns:

Un prim lucru ar fi sa nu mai scrii, fundita" cu z; fara limbaj de mess si sa ajuti oamenii cu raspunsuri utile

| Adr1aNNN7 a răspuns:

Simplu! Trebuie sa ai foarte multe funde.
Fundele le castigi prin raspunsuri corecte.
Sper ca te-am ajutathappy

| dianaandra1467 a răspuns:

Ca sa devii userul anului si expert
1)Userul anului tot anul trebuie s-a primesti funde
2Expert sa ai cele mai multe funde decat toti utilizatorii!
Funda? crying

| Dennys1521 a răspuns:

Asteptand muuulllttt si binewinking

| loredanalorena explică:

Daca scriu cu "p.s." ma afecteaza?

| TeoPT a răspuns:

M-aș apuca să scriu veșnica pomenire despre răspunsuri bune care să îi ajute pe ceilalți, să nu cerșești funde, să nu scrii ca ultima distrusă agramată și bla bla bla, dar woondenpints are dreptate.