| bbxbeibiiii a întrebat:

Cum fac link direct catre un site cand raspund (pun) o intrebare. Am vazut ca la raspuns nu e suficient sa copiez linkul. Vreau sa zic sa pot sa dau click pe un link pentru a vedea ce e, sa nu fie nevoie sa il copiez sus.
Funda+voturi:*

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pe TPU doar pe link-urile din mesaje private nu poţi să dai clic direct, ci trebuie să le copiezi, nu şi cele din răspunsuri/întrebări. Toată şmecheria e să laşi spaţii între link-ul şi restul textului.
Succes!