| Apocaliptic a întrebat:

Cum fac sa ajung userul anului sau expert TPU?
Astea sunt rank-uri? Conteaza cate puncte ai? Daca da, atunci cate puncte imi trebuie pentru user si cate pentru expert?

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Iti trebuie un Rank minim 1.
Iti trebuiesc multe.
Si sa nu uiti ca calitatea conteaza nu cantitatea.

| whatevernvm a răspuns:

Buna!
Nu sunt rankuri, nu exista un anumit rank pana la care poti devine expert. Intr-adevar, conteaza ca ai puncte, dar tot asa, nu e o regula exacta, dar din moment ce esti expert si ai puncte, automat si un rank ridicat.
Conteaza raspunsurile, voturile, calitatea raspunsurilor, raspunsurile castigatoare.

Bafta!