| T0T a întrebat:

Cum și după ce criterii se determină "întrebările recomandate"?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Variata complicata. Daca gasesti o postare care prezinta interes pentru utizatori completezi chestionarul care apare imediat sub raspuns.Una din intrebari suna cam asa,, doresti ca acesta intrebare sa fie recomndata'''? Bifezi cinci stelute si gata! Dar este nevoie de votul a multor utilizatori.
Varianta simpla (poate si mai rapida) Trimiti linkul la contact, iar admin o recomanda!

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cand crezi ca ai gasit o postare care sa iti inspire interes si crezi ca merita sa fie vazuta/citita de toata lumea, se completeaza acel chestionar care apare dupa ce postezi un raspuns...
Mai multe chestionare completate, automat devine o intrebare recopmandata.
O seara bunahappy

| dragosbogdan001 a răspuns:

Dupa parerea utilizatorilor care nu sunt juniori.