| HeiligKreuzAchtAcht a întrebat:

Cum ii explic "userului"(taratoarei) Lipicioa ca de penibila e? De ce se crede "rockera" :)) daca asculta porcaria aia de bvb?
http://www.TPU.ro/......gavk-http/
Sa inteleg ca, Quiet Riot, Autograph, Kiss, Twisted Sisters si Dokken sunt un rahat pe langa bvb?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vezi tu... asta e faza. Nu-i explici! Eu nu cred ca aceasta categorie e pentru circ. Fiecare are convingerile lui. Rezolvati problemele de genul asta in privat macar!
Si vezi ca atacul la persoana nu e incurajat pe site, mai ales in intrebari! Poate sa-ti raporteze cineva intrebarea, avand in vedere ce ai scris in ea, dar chiar si eu inca stau pe ganduri...s-o fac, sa n-o fac, sa-l atentionez pe userul asta mai inainte?
Iti mai scapa un conflict, ceva, va mai ciufuliti, dar nu pui intrebari pe site in legatura cu asta!

Later Edit: m-am uitat putin peste postarile Lipicioasei...mie imi pare troll! De ce puneti botul la postarile ei?

2 răspunsuri:
| OmletteDuFromage a răspuns:

Am ascultat acum black veil nu stiu cum...it sucks...mai bine ascult miley cyrus decat sa ascult copiile tampite (si mai tampite) ale th-ului

| sairunfhrx a răspuns:

Baa laughing ce importanta sunt love struck stiam eu ca ma iubesti altfel de ce sa pui intrebare despre mineee love struck day dreaming