| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi fac cont sa-mi editez profilul pe xat ca nu stiu ce e cu ala care il am nu mai merge cand dau pe imaginea mea de pe xat nu-mi apare editarea cine stie ce sa fac? Plz! Dau funda chiar imi trebuie!

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Simplu. Apasă click dreapta şi dăi la Settings. acolo scrie Adobe Flash Player Setting. vezi că acolo unde e plicu ăla cu săgeata verde se află o casetuţă Never Ask Again Currently. bifeaz-o şi apeşi F5. O să îţi apară un fundal negru da? iar apeşi click dreapta pe Settings. acum că ai bifat căsuţa aia, acum o debifezi. şi după o să îţi mai apară ceva. dai pe Allow. apoi ţi se deschide chatu, apeşi pe numele tău. dai la register şi după te descurci.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai greşit categoria. Trebuia să postezi la "Tehnologie" sau "Jocuri PC/online". Data viitoare fii mai atentă, te rog!

| Ale_Ale_1987 a răspuns:

Ai nevoie de poweru Me ca sa ti se vada profilul pentru ca sau facut modificari pe xat.com. Bafta!