| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot vedea propriile raspunsuri, mai exact cele considerate nefolositoare si cele considerate stupide? Multumesc!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bună, Adi.
Nu există o astfel de opţiune/funcţie. Tot ce poţi să faci, e să iei toate răspunsurile la rând, intrând la "Răspunsurile mele".

8 răspunsuri:
| jadir a răspuns:

Itra la ``Vizualizare`` profil ai acolo tot in dreapta

| roxyana03 a răspuns:

Buna
este simplu.
Intra la "Vizionare profil "la profilul tau.
undeva va scrie "Punctaj" este punctajul tau, si mai jos de punctaj scrie "VOTURI DATE DE... IN ULTIMELE 60 DE ZILE" dai pe ele, happy. sper sa iti fiu de folos, sper sa reusesti:* bafta

| ICanSeeAll a răspuns:

Intr-un singur fel: Dai la vizualizare profil si la punctaj. Aici poti vedea cate ai stupide, folositoare. Sau poti sa iei fiecare raspuns la rand.

| totElodia a răspuns:

Ai grija la pleonasme! Incepe scoala!

| myxolaryy a răspuns:

Simplu...Unde scrie Longat ca Adi si punctele tale langa SCRIE ASA:
--->Vizualizare profil
--->Editare date logare
--->Editare profil
--->Mesaje
--->Intrebarile mele
--->Raspunsurile mele(acolo apesi si gata)
--->Intrebari favorite(daca ai)
--->Prieteni
--->Notificari
--->Logout
SPER SI EU CA PRIMESC FUNDA NU?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri! NoName, asa banuiam si eu ca va trebui sa fac, insa speram intr-o "filtrare". Si de fapt, da: Buna tuturor! Am uitat si cele mai elementare norme de politete. Sper sa ma iertati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

TotElodia. Da, am terminat scoala acum ceva ani buni. (Ar trebui sa o reiau? Nu m-ar mai incanta.) Gandisem altfel intrebarea insa nu am mai "verificat-o". Mersi de atentionare! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Roxyana03. Te-am votat din greseala nefolositor. Mii de scuzeeeeee!