| ajutorul3000 a întrebat:

Cum imi pun o imagine pe TPU? Ma astept la un raspuns rapid

Răspuns Câştigător
| Alleza a răspuns:

Pai dai in stanga la editare profil, iar jos ai un spatiu gol si langa scrie browser. Dai pe browser, iti alegi o imagine din calculatorul tau, iar apoi dai pe salveaza profilul. Succes!laughing:*

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intră la "Editare profil", selectează/încărca o imagine şi salvează!
Poza ta va apărea în câteva ore-zile (durează până se actualizează datele). Succes!

| mariacris98 a răspuns:

Pai dai in stanga la editare profil, iar jos ai un spatiu gol si langa scrie browser. Dai pe browser, iti alegi o imagine din calculatorul tau, iar apoi dai pe salveaza profilul. Succes!

| marius577 a răspuns:

Te duci in stanga la editare profil si jos ai selecteaza imagine profil.Si dai de acolo ``choose file`` si selectezi o imagine din pc

| ajutorul3000 explică:

Acum testez raspunsul kui Alieza. Daca merge primeste funda