| NamPleak a întrebat:

Cum imi pun poza la profil? Cand dau editeaza profilul imi pun poza scrii prenume, localitate etc si dau s-a salveze imi arata ca s-a salvat dar cand ma uit la vizualizeaza profil nu am poza

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poza exista, aici la intrebare, este un caine negru. Tie o sa-ti apara mai tarziu, se poate ca numai maine dimineata, dupa actualizarea generala a TPU. Numai bine!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! intra la editare profil, si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Trebuie aprobata de un administrator.Maine iti va aparea, la pranz.
Succes!

| MrAngelus a răspuns:

Dai click pe "Editare profil" din chenarul portocaliu din stanga paginii. Te duci la "Selecteaza imagine profil" si dai click pe "Rasfoire...". Alegi imaginea pe care o doresti, dupa care dai click pe "Salveaza profilul". Gata. Trebuie sa astepti pana sa-ti apara deoarece actualizarea se face greu, eu iti vad poza, e un caine