| Ingerulboss1234 a întrebat:

Cum imi pun poza la profil ziceti-mi urgent funda!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te loghezi pe TPU, intri in Editare profil, la Selecteaza imagine profil dai Rasfoire si alegi poza, copiezi URL-ul si il pui aici si apoi dai Salveaza profilul.
Iti recomand sa citesti raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE si te lamuresti cu activitatea pe TPU.

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti pune poza de profil trebuie sa intri la ''editare profil'', sa dai click pe ''rasfoieste'' si sa selectezi o imagine din calculator.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare Ingerulboss1234! Te uiti in stanga si iti apare Logat ca Ingerulboss1234, te uiti la lista de sub Logat ca Ingerulboss1234 si vezi ca scrie Oracol TPU,vizualizare profil, playlist, editare date logare, editare profil.Tu dai pe editare profil, unde dai putin mai jos si iti va aparea selecteaza imagine profil.Dai clic pe cadranul care scrie alege fisierul si se deschide total commander.Intri in fisierul din total commander in care ai poza dorita si dai dublu clic pe ea. Dupa aceea dai mai jos si dai clic pe cadranul care scrie salveaza profilul si gata.O zi frumoasa sa ai

| Dakov a răspuns:

Dai click pe editare profil, de acolo ar trebui sa te descurcihappy

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Te duci la editare profil.
O zi bună.