| MyhayDenysaAndreea a întrebat:

Cum imi pun poza la TPU? Ca mi-o arata cand imi fac(schimb)profilul si dupa aia dispare!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ai răbdare, azi sau luni poza ta va apărea și pe profil.
Iar dacă vrei s-o înlocuiești, intră la "Editare profil", încarcă o altă imagine și salvează! Succes.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dupa ce incarci poza ASTEAPTA! Dureaza pana sa face reactulizarea paginii tale si 24 de ore! Nu apare instant la profil dar o poti vedea la intrebarile si raspunsurile tale.
Bafta!

| DidiR19 a răspuns:

Trebuie sa astepti cateva ore sau cateva zile pana iti apare, apoi o sa mearga. Bafta!