| Dea_5385 a întrebat:

Cum imi pun poza pe TPU? raspundeti repede plzzz!

Răspuns Câştigător
| Reny a răspuns:

Buna!
Trebuie sa intri in Editare profil. In josul paginii va aparea selecteaza imagine profil. Poti incarca o imagine, iar ea va aparea in cateva ore sau zile.
Nu te speria daca nu o poti vedea pe site foarte repede fiindca ea va putea fi acesata pana la urma.
Daca nu apare in cateva zile poti incerca din nou. Asa a fost la mine.
Succes, si sper ca poza va fi vizibila curand:*

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intră la "Editare profil" (în stânga), selectează/încarcă o imagine şi salvează! Poza ta va apărea în câteva ore-zile, nu imediat.
Succes!

| Alyra a răspuns:

Bună Dea! Atunci când eşti logată,în dreapta pagini, pe un fundal portocaliu scrie "Logat ca Dea" sub asta scrie punctajul,sub punctaj scrie ''Vizualizare profil'',sub asta scrie ''Editare date logare'', iar sub scrie ''Editare profil''. Tu ai să dai click pe ''editare profil'' şi vei găsi acolo undeva scris: ''Selectează imagine profil''. Fie introduci un link în dreptunghiul ăla, fie dai click pe browse şi alegi o poză pe care o ai tu în My Computer. Apoi apeşi OK. Poza nu va apărea chiar imediat, însă până mâine ar trebui să apară la profil. Succes!

| Dea_5385 explică:

Multumesc foarte mult