| Seby52 a întrebat:

Cum ma pot ridica la rang de senior pe TPU?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Dai 100 de raspunsuri si trebuie sa ai 10 zile de la infiintarea contului.

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa 100 de raspunsuri si 10 zile de activitate se schimba automat...

| MerVeilleuX a răspuns:

Cu 100 de răspunsuri.

| mona a răspuns:

Te poti ridica la rangul de senior daca ai peste 100 de raspunsuri

| Lightning1997 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de cand ti-ai facut contul pe TPU.

| alexs99 a răspuns:

Cand o sa ai 100 de raspunsuri si 10 zile la rand cu logare pe site vei deveni senior.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
activitate multa pe site, raspunsuri bune si de calitate sa ai 100 la numar si 10 zile de la crearea contului, apoi adminii vor avea grija sa te ridice la rangul Senior.
O frumoasa zi sa aihappy

caramela
| caramela a răspuns:

App..mai ai de dat 48 de raspunsuri.

| Alexsandru a răspuns:

Dupa o suta de raspunsuri si 10 zile de activitate, noroc!

| FeraruAndreea a răspuns:

Daca faci 100 de raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Iti trebuie 100 de răspunsuri aprobate și postate pe site, minim 10 zile de la activarea contului.
Te pup!

| Firetears a răspuns:

Dupa 10 zile de activitate si 100 de raspunsuri date devii senior. happy
Bafta!

| PotatoMustDie a răspuns:

Iti trebuie 10 zile pe TPU si 100 de raspunsuri.