| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot castiga tricoul de capmpion la TPU

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a primi tricou/cană trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Trebuie să fi pe locul întâi şi la ora 24, 00 ( când se trece la ziua următoare )!

Topul aferent zilei "X" se validează în zilele următoare...

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Toate cele bune.

| Prezidentul a răspuns (pentru bursuc001):

Nu se mai ofera tricouri? Ultimul a fost oferit pe 13 martie? http://www.tpu.ro/campionul-zilei/zile/
Ieri am fost locul 1...

| bursuc001 a răspuns (pentru Prezidentul):

Ba DA, se mai "oferă" happy

Doar că, Topul NU a fost validat încă!
În zilele următoare, Adminele vor valida şi topul aferent perioadei 14-19 martie...

Trebuie să ai RĂBDARE!

O zi frumoasă.

10 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il poti castiga dand cele mai multe raspunsuri intr-o zi.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa te mentii in top cu cele mai bune raspunsuri pana la miezul noptii.
O seara bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Scopul pe acest site este de a ajuta iar tricoul este un premiu, nu un scop!

Raspunzand la cat mai multe intrebari pe site, situandu-te pe pe locul 1 pana la sfarsitul zilei!

| alexs99 a răspuns:

''29.Ce este Campionul Zilei?
Campionul Zilei este utilizatorul care a postat cele mai multe raspunsuri utile in decursul unei zilei. El este recompensat cu un tricou TPU.ro, cu design special si un badge pe site.
Mai multe detalii sunt aici.''
Sursa:http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#29
O seara buna.

| LTAA a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la cat mai multe intrebari intr-o zi pe TPU.
Nu se accepta raspunsurile de tip "Nu stiu", "Cauta pe Google" sau "Vreau tricou".
Daca raspunzi de mai multe ori la o intrebare, pentru tricou se pune doar primul raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tricoul de capion il poti castiga daca raspunzi la cat mai multe intrebari pe TPU intr-o zi!

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Il castigi daca raspunzi la multe intrebari

| andreea8stanciu a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la cat mai multe intrebari
succeshappy