| MadaTeIntreaba a întrebat:

Cum pot deveni userul anului?

Răspuns Câştigător
| Anytsa a răspuns:

Trebuie sa ai foarte multe funde.
Fundele le castigi prin raspunsuri corecte.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Greu.Ajutand,intr-adevar.

Răspuns utilizator avertizat
| elasexygagica a răspuns:

Trebuie sa te culci cu bosslove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai de mancat mamaliga, chiar crezi ca dai din degete, pac-pac, si gata, s-o crezi tu. Trebuie sa stai aproape toata ziua si sa raspunzi, sa ai cat mai multe funde si acumulatul punctelor, voturilor folositoare, e un cosmar pentru acel care vrewa sa fie utilizatorul anului
Nu stiu ce va urma dar, succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe Wikipedia.
http://ro.wikipedia.org/wiki/TPU.ro

Niciunul dintre cei de mai sus nu ti-a raspuns la intrebare. Apreciez totusi ca ai scris corect "deveni" si nu "devenii" cum se intalneste cel mai des pe site sau "devi" in loc de "devii". Raspunsul castigator l-ai acordat intr-un mod destul de suspect.