| yrynica a întrebat:

Cum pot deveni userul anului sau ceva de genul asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Necautand acest lucru. La sfarsitul anului se fac niste nominalizari unde comunitatea alege un user ce crede fiecare in parte ca merita iar administratia decide.
@ANNETE: te inseli amarnic! TPU nu e un joc idiot de funde unde sa ai mai multe nivele. Petnru chestii din astea revino pe Lady Popular sau alte din astea pentru ca nu e totuna cu TPU.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca userul anului e cine are cea mai mare activitate pe TPU. Din cate stiu Noname a fost desemnata ca fiind userul anului asta

| NoNameJunior a răspuns:

Castigand foarte multe funde ca Noname.

| oFatha a răspuns:

@Jelli ai dreptate :;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@LittleAngel, multumesc pentru sustinere kiss

| oFatha a răspuns:

@jelli : npcwinking

| yrynica explică:

Mersi mult