| CrysaCrysy a întrebat:

Cum pot deveni utilizator senior? Funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pe TPU toți utilizatorii sunt împărțiți în două categorii: "Juniori" și "Seniori".
Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

3 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Trebuie sa ai cel putin 10 zile de la inregistrare si 100 de raspunsuri (nu castigatoare). Sper ca te-am ajutat!

| nelu70 a răspuns:

Pentru a deveni "Utilizator Senior" trebuie sa ai minim 10 zile de data inregistrarii pe site si minim 100 de raspunsuri.

| SimoDR a răspuns:

Trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării.