| 20thoughts a întrebat:

Cum pot devenii Userul Anului?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Titlul de „Expert TPU" ți-l acordă administratorul site-ului, în urma postărilor calitative, respectarea politicii site-ului, un raport de 10% între răspunsuri postate și răspunsuri câștigătoare (fundițe), activitate constantă, etc.
Titlul de „Userul Anului" îl poți obține în urma numărului maxim de voturi oferite de către utilizatori, la sfârșitul anului.
Deocamdată, avem 3 useri ai anului :
@Brigaela - anul 2009, @NOname - anul 2010 și @Legiuitoarea - anul 2011.
Sărbători fericite!

| 20thoughts explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Pai am 8 raspunsuri castigatoare, raspunsuri postate 56 sau 55 si intrebari 7.Sarbatori Fericite!

1 răspuns: