| ThinkAgain a întrebat:

Cum pot gasi un utilizator TPU dupa nume?

6 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Sus,scrie cu albastrutonguerima Pagina,Discuta Live!,Comunitatea,TPU wiki, intrebari frecvente, blog si contact.tu dai click pe comunitatea.si iti vor aparea mai multi utilizatori.si o sa vezi ca este un dreptunghi alb in care trebuie sa scrii numele utilizatorului.il scrii, si gata.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Te duci sus la "comunitatea" si dai căutare username-ului lui în fanta din dreptul butonului "Pozitie clasament crescător". Este o problema pentru cei care au nume cu cifre adăugate aleator de robotel din cauză ca erau nume identice. Trebuie sa stii şi avatarul ca să-l nimereşti.

| ღClauuღ a răspuns:

Dai sus la comunitate si unde scrie pozitia in clasament in dreapta scrii numele celui pe care vrei sa-l gasesti si dai cautahappy

| Bogdan009 a răspuns:

Pa este foarte usor.
1. Trebuie sa dai la un utilizator ( oricare ) si vezi ca unde ii apare numele va scrie Utilizatori si dai click.
2. Sau intri direct aici http://www.TPU.ro/useri
Dar vezi ca in stanga este cautare utilizatori. De l-a mic la mare si de la mai mare la mic.
Sper ca ti-am fost de ajutor

| DimLight a răspuns:

Nu poti happy mai bine incerci serach pe googlewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După nume.