| sarmalutapicanta a întrebat:

Cum pot intra intrebarile unui user de pe TPU la categoria intrebari populare? cum aflu daca intrebarea a fost postata la populare si ce trebuie sa faca userul daca vrea sa ii fie adaugate intrebarile acolo?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, acolo ajung intrebarile cum multe raspunsuri, da stai linistit la ce intrebari pui tu nu esti in pericol sa ajungi acolo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să nu mai spui nimic despre plictiseală și blocuri puturoase în întrebările tale și într-o zi, cine știe, poate vor ajunge pe pagina celor populare.

| Fatamuntilor a răspuns:

O intrebare populara NU se adauga, ci ajunge acolo atat prin tema aleasa cat si prin interesul userului care raspunde.