| cris2103 a întrebat:

Cum pot primi tricoul de la TPU?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
Ulterior te vor contacta adminii pentru adresa de expediere!
Succes!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sa dai raspunsurile cele mai bune si sa fi primul in top pana la miezul noptii, apoi daca in urma validarii vei ramane to pe prima pozitie, vei fi declarat campionul zilei si vei fi anuntat ca o sa primesti un tricou.
O zi bunahappy

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Buna! http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
Sper ca te-am ajutat.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru ca să primeşti tricoul, TREBUIE ca să fi câştigătorul unei zile = userul cu cele mai multe răspunsuri date în acea zi!

"Ideea noastra este simpla: vrem sa recompensam utilizatorul cu cele mai multe raspunsuri utile intr-o zi oferindu-i un cadou: un tricou TPU.ro, care sigur va starni zambete. Marim miza, iar castigatorul saptamanii dintre cei sapte utilizatori validati (cu cele mai multe raspunsuri) va primi si o cana din partea noastra, cu acelasi design jucaus." - SURSA :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pasul 1 :Raspunde la cat mai multe intrebari ( cu adevarat utile).Se ia in considerare primul raspuns la fiecare intrebare. Oricum trebuiesa fii in topuri ( pe locul 1 pana la sfarsitul zilei( ora 24)
Pasul 2.In urma validari raspunsurilor de catre admni si daca ti-ai mentnut locul fruntas esti declarat castigator.
Pasul 3.In momentul in care ai fost declarat casigator, adminii te vor contacta ( prin e-mail )anuntad acest lucru.
Pasul 4 Avand in vedere ca totusi sunt vasigatori in fiecare zi nu iti vei primi tricoul imediat.Cam dupa o luna. Oricum, ce al tau, e pus deoparte.
Pasul 5 Odata ce admini ceau trimis tricoul in cateva zile tevei bucura de el.
Mentionez ca chiar daca vei declarat de mai multe ori campionul zilei de mai multe zile la rand ( in aceeasi luna ) tricoul ilvei primi o singura data.

| CannbalCorpse a răspuns:

Trebuie sa ai cele mai multe raspunsuri date intr-o zi!

| Andreutza098 a răspuns:

Salut
TPU recompenseaza utilizatorul cu cele mai utile raspunsuri intr-o zi oferind-ui un tricou pe TPU
Pentru a primi tricoul trebuie sa oferi cite mai multe raspunsuri utile.
Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa.