| ralukuu a întrebat:

Cum pot pune o poza aici (mi-am facut recent cont si nu prea stiu)?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Ralukuuhappy si bun venit pe acest sitehappy intra la editare profil, si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

| ralukuu explică (pentru caramela):

Multumesc muult!

| ralukuu explică (pentru caramela):

Multumesc mult ..am reusit!

| caramela a răspuns (pentru ralukuu):

Ma bucur ca am putut sa iti fiu de ajutor.happy

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
În mod normal mâine, în jurul orei 12, poza ta va apărea și pe profil. Trebuie să fie aprobată.
Succes.

| Iubibilăă a răspuns:

Editare profil[coloana din stanga]~ apoi selectevi poza dorita.

| nicko a răspuns:

Vezi ca ai in stanga paginii cu portocaliu o lista care incepe cu "Vizualizare profil", si pe al patrulea rand scrie "Editare profil" si apoi cred ca te descurci.Dar vezi ca poza se pune mai greu, uneori trebuie sa astepti chiar o zi pana iti apare.