| paul365 a întrebat:

Cum pot pune o poza la un raspuns pe TPU.ro funda

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca este de pe net poti posta linkul. Daca nu incalci vreun drept de autor.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
copiezi link-ul si il atasezi langa raspuns.
O zi bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi posta o poză/imagine în cadrul unui răspuns!

Cel mult, poţi posta în răspuns un link la care se găseşte poza respectivă ( dacă e de pe net )...
Dacă poza e din Pc-ul tău, atunci o poţi încărca pe un site ( spre exemplu, http://imgur.com/ ) și, apoi, indici linkul acesteia.

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a pune o poza intr-un raspuns trebuie sa atasezi un link care sa contina respectiva imagine.
O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum imi pot modifica datele contului?
Iti poti edita datele de pe profil dupa ce te loghezi din sectiunea "Setarile contului meu" sau accesand http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/. Tot aici iti poti schimba si fotografia de profil sau sa iti editezi datele de logare (adresa de e-mail si parola).