| SweetGirl88 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb fotografia de la TPU?
Vreau sa imi pun o imagine in loc de fotografia de profil de la facebook...
Deci cum fac?
Funda.

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul".
Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator. Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

2 răspunsuri:
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Trebuie sa descari poza de pe facebook pe calculator apoi dai clik pe casuta "Editare profil", acolo scrie Poza de profil si dai "Rasfoieste", apoi nu ramane decat sa alegi poza. Sper sa fi fost de ajutor!

| skrillex79 a răspuns:

In stanga ta scrie:''Logat ca Gunea_Diana_1995''te uiti putin mai jos, cred ca a 5 a liniuta si scrie:''Editare profil''dai acolo si scrie:''Selecteaza imaginea de profil''dai ''Browse...''si gata iti alegi imaginea pe care o vrei din ce fisier vrei. happy