| Dionysus207 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb imaginea pe tpu.ro adica trebuie sa intru acolo la Editarea profilului si trebuie sa dau acolo jos sa o schimb dar cand o schimb tot nu imi apare

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja "te" vedem, stai liniştit/ă! Iar peste câteva ore-zile, poza ta va apărea şi pe profil.
Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

2 răspunsuri:
| xMary a răspuns:

Pt ca trebuie sa astepti ceva timp pana iti apare imagineahappy. La mine a durat chiar cateva saptamani. Oricum sper ca te-am ajutat. Fundaa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Trebuie sa astepti cateva zile.
Se intampla la toti.
Pa, pa