| roxana17rxx a întrebat:

Cum pot sa imi schimb poza la contul TPU? Funda! Urgent?

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Pentru a-ti schimba poza de profil trebuie sa intri la ''editare profil'', click pe ''rasfoire'', alegi imaginea din calculator si click pe ''salveaza''.

2 răspunsuri:
| zRainbowx3 a răspuns:

De la "Editare profil" http://www.tpu.ro/site-users/edit/ dai "Choose file" pui poza din PC, apoi dai "Salveaza profilul".
Funda?; 3

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a putea seta/schimba poza, intri în secţiunea "Editare profil" din grila portocalie ( vezi în stânga ), acolo ai "Selecteaza imagine profil", dai click pe "Răsfoire" şi cauţi în Pc poza dorită de tine, o selectezi şi dai Ok.

"Poza ta va aparea peste tot pe site abia dupa ce va fi aprobata de un admin, in 24 de ore."

Toate cele bune.