| Pomar a întrebat:

Cum pot sa imi schimb ävatarul"de pe TPU? Am dat la editare profil, am ales imaginea si cand dau la "save profile" Imi zice "no file selected"
Ms, si funda.

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Probabil ca, marimea imaginii pe care vrei s-o adaugi sa nu fie corespunzatoare/acceptata.

2 răspunsuri:
| Moov a răspuns:

Pai acolo l editare profil, ultima chestie e selecteaza imagine profil.si alegi acolo si dai salveaza profilul, daca totusi nu merge, incearca alta poza

| Pomar explică:

Cred ca era din cauza marimei imagini. oricum acum vad ca merge
Mersi oricum big grin