| dragonmagd a întrebat:

Cum pot sa-mi confirm emailul pentru a putea da mai multe răspunsuri de 5 pe zi?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare (se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicitau să confirmi e-mail-ul dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Dacă nu gaseşti mesajul de la TPU scrie un mesaj din CONTACT şi roagă-i să-ţi trimită acel mesaj. Pentru a afla mai multe despre activitatea pe TPU îţi recomand să citeşti răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE.

1 răspuns:
| octav005 a răspuns:

Intra in casuta de email si acolo ai un mesaj de la TPU. DACA la-i sters retrimite la TPU SI vei primi din nou.