| RainUmbrella a întrebat:

Cum pot sa vad cine mi-a votat raspunsurile?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte greu de vazut si pierdere de timp. La limita ar trebui sa te uiti la toti utlizatorii (fisierul Voturile date de utilizatorul... in ultimele 60 zile) si la toate voturile date de fiecare. Poti incepe cu cel care a pus intrebarea(de obicei acesta mai voteaza raspunsurile primite) si cu ceilalti care au raspuns la acea intrebare, dar mai sunt si altii care nu raspund ci doar voteaza raspunsuri. Numai bine!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu poţi, dragă. Doar pur întâmplător, intrând pe profilul celorlalţi utilizatori şi răsfoind voturile date de ei în ultimile 60 de zile.

| NoNameJunior a răspuns:

Nu poti.

| odorash a răspuns:

Sall pai intri pe vizualizare profil si dai pe punctaj sper ca team ajutat ! funda plz