| RainOfColors a întrebat:

Cum pot vedea ce mesaje private i-am trimis eu altui utilizator? Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dă clic pe "Mesaje" din stânga și caută mesajele tale adresate lui în totalul de mesaje. Baftă!

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Http://www.TPU.ro/mesajele-mele?users=all&message_type=sent

Dacă nu merge link-ul mergi la Mesaje şi selectează "Trimise" în loc de "Toate mesajele".

| hideaway a răspuns:

Acolo în stânga unde scrie "Logat că RainOfColors" ai o listă de opțiuni. Tu dai pe "Mesaje" ( http://www.TPU.ro/mesajele-mele ) și acolo o să-ți apăra ce mesaje ai primit / ai trimis.