| CyberKingAlex a întrebat:

Cum pot verifica cate puncte am strins in acest moment
Eu am pus mai multe raspunsuri dar punctajul e acelasi

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Actualizarea se face de două ori în 24 de ore, vezi după amiază în jurul orei 17.00 h și mâine dimineață la aceeași oră, 05.00 h.
Succes!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Actualizările de acest gen se fac o dată la 24 de ore, la 6 dimineața. Noile date vor apărea pe profilul tău mâine. Ai puțină răbdare! Succes.

| MicutzBlondutz a răspuns:

Unde scrie Logat ca. iti arata punctele.
Sa zicem ca tu esti eu bine.Eu ieri aveam 701 puncte is in paranteza scria mai multe

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Pe TPU merg mai greu actualizările deoarece sunt f mulți utilizatori.
O zi bună