| selena7531 a întrebat:

Cum pota asculta si eu melodii aici (pe TPU)?

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Iei link-ul de pe youtube, al piesei pe care vrei sa o asculti, si il pui acolo sus in stanga, unde scrie ce piesa asculti, apoi dai la "playlistul meu" si acolo o sa ai toate piesele pe care le-ai pus!

| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Iei link-ul de pe youtube, al piesei pe care vrei sa o asculti, si il pui acolo sus in stanga, unde scrie ce piesa asculti, apoi dai la "playlist-ul meu" si acolo o sa ai toate piesele pe care le-ai pus!

| hideaway a răspuns:

Dacă vrei să vezi/să asculți piesele care le ascultă alți useri poți intra la "TPU MUSIC STREAM!" (sus); sau mai simplu accesează link-ul de mai jos.
http://www.TPU.ro/music_stream/
Dacă vrei să adaugi o piesă în playlist, uită-te în stânga, și acolo o să vezi "Adaugă link nou youtube" (ceva de genul). Ai intrat pe YouTube, și ai scris numele melodiei pe care vrei s-o bagi în playlist.
Click DREAPTA, apoi click pe "Copiați adresa link-ului" ("Copy the link address")
3. Ai apăsat pe "Copiați adresa link-ului", și acum, te duci acolo sus la chenarul acela, și, acolo unde scrie "Link YouTube", tu faci click DREAPTA, și dai pe "Insertati ca text simplu" (Insert plain text)
Succes!