| zuzzzuuu a întrebat:

Cum poti devenii expert TPU?

Răspuns Câştigător
| Alexandrumar1 a răspuns:

Raspunsuri,cat mai multe castigatoare.adica activitatea extrem de mare pe site si fii o persoana care poate raspunde in mai multe categorii!

7 răspunsuri:
| Geoxu a răspuns:

Castiga mai multe funde!

| biancaalexe a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si cateva fundite.winkingSucces.

| Alexandrumar1 a răspuns:

Biancaalex ce ai spus tu e extremul minimullui!

| Bezea a răspuns:

Te duci la administratorul de la site ii pui pistolul la tampla si ii spui sa te faca Expert TPU. Sau poti sa dai multe raspunsuri la persoane care nu stiu sa foloseasca internetul cu speranta ca o sa ajungi odata si odata expert TPU.

| gigel68 a răspuns:

Nu poti deveni, aceasta calitate se dobandeste din nastere.

| MMihai a răspuns:

Dar la ce îți trebuie, să poți devenii, expert TPU?