| freedomangel a întrebat:

Cum poti sa devii utilizator senior? happy

Răspuns Câştigător
| XxBalonasheeXx a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri si 10 zile de la activarea contului happy

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?pe=2183 .

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Devii senior dupa 10 zile de activitate pe TPU si 100 de raspunsuri. Succes si numai bine!

| CryssCrySta a răspuns:

Trebuie sa ai 100 raspunsuri dar poti completa si cu intrebari.

| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri si 10 zile pe siteul TPU.

| mariusxd a răspuns:

100 de raspunsuri si 10 zile

| JenniferJannet a răspuns:

Nu stiu daca imi aduca minte bine dar trebuie sa raspunzi la vreo 100 de intrebari... sper ca te.am ajutat happy

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Daca ai 100 de raspunsuri