| DyaDiiana19 a întrebat:

Cum pun o intrebare? Vreau sa pun crying(((((((( Spuneti-mi va rog.
Dau funda!
Apropo cum dau fundaaaaaaaaaaa? crying
Funda! anticipat mersi
anticipat mersi se zice invers? laughing)))))))

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cum pun o intrebare pe TPU?
Foloseste butonul verde "Pune intrebarea ta aici" din stanga ecranului. In cazul in care nu esti logat, ti se va cere sa faci aceasta actiune. Apoi tot ce trebuie sa faci este sa iti formulezi intrebarea, sa te asiguri ca nu incalca regulile comunitatii si sa o incadrezi la categoria potrivita.
Extras din intrebari frecvente.
Funda se da raspunsului castigator, este o rasplata si un "Multumesc" pentru ajutorul acordat+ funda valoreaza 100 de puncte, funda se da, dar si se primeste, datorita acestor funde primesti punctaj si ocupi un loc fruntas in clasament...
In momentul in care tu ai pus o intrebare pe site, astepti raspunsuri, in dreptul fiecarui raspuns apare o fundita, cand crezi ca ai gasit raspunsul multumitor, poti declara castigator acel raspuns, dand click pe acea fundita
O zi frumoasa sa aihappy

18 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Aşa cum ai pus-o şi pe asta =))

"03. Cum pun o intrebare pe TPU?
Foloseste butonul verde "Pune intrebarea ta aici" din stanga ecranului. In cazul in care nu esti logat, ti se va cere sa faci aceasta actiune. Apoi tot ce trebuie sa faci este sa iti formulezi intrebarea, sa te asiguri ca nu incalca regulile comunitatii si sa o incadrezi la categoria potrivita. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#03

| DyaDiiana19 explică (pentru bursuc001):

An pus intrebarea la misto, dar gresisem categoria laughing

| bursuc001 a răspuns (pentru DyaDiiana19):

Da, da; mi-am dat seama happy

O zi frumoasă.

| DyaDiiana19 explică (pentru bursuc001):

Multumesc la fel

| bursuc001 a răspuns (pentru DyaDiiana19):

Cu plăcere!

Mulţumesc şi euwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Carmen100 a răspuns:

Nu mai face glume d-astea proaste.

| Mariusflo a răspuns:

Deja ai învăţat. Extraordinar!

| lorena15 a răspuns:

Buna astalaughing

| DyaDiiana19 explică (pentru lorena15):

E corect "' Asta buna crying '" Pff laughing Nu stii nimic rolling on the floor))))))

| lorena15 a răspuns (pentru DyaDiiana19):

laughing))

| DyaDiiana19 explică (pentru lorena15):

Nu mai radeee! Ma intimidezi!

Răspuns utilizator avertizat
| BomBonicaThaa2000 a răspuns:

Serios nu sti cum sa pui o intrebare abia ai pus-o! straight face
Funda e in partea dreapta a raspunsului.
Si se zice: multumesc anticipat!
Cred ca ai pus-o la misto! laughing)

| DyaDiiana19 explică (pentru BomBonicaThaa2000):

Am si zic c-am pus-o la misto rolling on the floor)) Ce face plictiseala din om, lol rolling on the floor)