| Petrasisin_Evelina_1990 a întrebat:

Cum sa cistig o funda?

Răspuns Câştigător
| IAmTheLegendary a răspuns:

Salut..Trebuie sa citesti o intrebare, legata de ceva,(trebuie sa intelegi despre ce e vorba). Si apoi acel ``anonim`` care a scris intrebarea, citeste si iti da funda daca e raspuns corect, sau daca a facut asa si i-a mers. Sper ca te-am ajutat! :*

Fundita? 8-)

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să oferi răspunsuri calitative.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
fi activa pe site/da raspunsuri de calitate/intra pe fiecare categorie si raspunde acolo unde crezi ca te pricepi/astfel raspunsurile tale daca vor fi de calitate si vor ajuta pe cei care cer ajutor/vei fi rasplatit/a cu acea fundita.da darspunsuri de calitate/si nu in cantitate.
O zi frumoasa sa aihappy

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Trebuie să dai cel mai folositor răspuns. Asta depinde şi de cel care a pus întrebarea şi care răspuns l-a ajutat cel mai mult. Însă nu toţi dau fundă...

| drogh a răspuns:

O funda o castigi daca dai un raspuns corect, folositor unei persoane. Citesti o intrebare si daca stii despre ce este vorba, scrii si astepti.

| david1234567890 a răspuns:

Bună!
Trebuie să dai un răspuns la tema întrebării, foarte calitativ, care să-i placă user-ului cu întrebarea. O să-ți dea funda la final dacă nu sunt răspunsuri mai bune ca al tău.
Baftă!

| c0ton a răspuns:

Deci ca sa castigi funde trebuie ca raspunsul tau sa fie explicit si legat de intrebare altfel nu primesti funda.
Daca aspunsul tau e cel mai bun vei primi funda. Dar in caz ca cineva a raspuns pimul si foate corect vei rata sansa deci cauta intebari la care sti raspunsul. Si bun venit in comunitatea TPU Petasisn_Evelina_1990