| Petrisor96 a întrebat:

Cum sa cresc gradul de TPU?

5 răspunsuri:
| CristianAndrei2016 a răspuns:

Pui intrebari si raspunzi la intrebari happy

| ALOALO123 a răspuns:

Pui intebari, dai raspunsuri>>>Daca raspuzi la o intrebare si vei primi o funda(raspunsul castigator)vei obtine inca 100 de puncte

Ca sa devii membru senior trebuie sa dai 100 de raspunsuri si sa fie trecute 7 zile de la inscrierea de pe TPU.

| 7iulie a răspuns:

Pui intrebari si raspunsurihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mai dai 74 de raspunsuri ca sa ajungi la statutul de membru senior.

Iar daca te referi la rank : cresti daca ai multe raspunsuri, fundite, voturi pozitive, vizite pe profil, raspunsul tau a fost printre primele 5 etc.

| alexandrualind a răspuns:

Raspunzand la intrebari.