| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa ma loghez de pe telefon pe TPU? Sa intru pe m.TPU.ro sau TPU.ro? Ca pe versiunea pentru mobil nu am gasit casutele de logare, iar pe cealalta pur si simplu nu exista butonul "intra in cont".

3 răspunsuri:
| pisy_9676 a răspuns:

Am incercat si eu da de pe telefonul nu poti intra decit pe odnoklassniki

| CaTaLiNoO2012 a răspuns:

crying nu mere si eu am incercat crying ca am vrut sa intru si eu crying

| bogboy101 a răspuns:

La telefoanele cu tachscreedn mere dar vezi ca unde dai pagina scrie veti varianta normala dai acolo funda?