| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa raspund si eu la intrebari(asa imi mai omor timpul si nu mai ma gandesc la altele...cand dau sa raspund dupa ce scriu. si dau clik ca sa postez se incetoseaza pagina si ramane asa si nu reusesc...am incercat de mai multe ori... sfaturi? mersi

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă foloseşti Internet Explorer, înlocuieşte-l cu un alt browser!
Îţi recomand Google Chrome. Cu el n-ar trebui să mai ai probleme de acest gen.
Succes!

P.S. Ca dovadă: http://www.tpu.ro/......-de-ce-sa/ . Deci au mai avut şi alţii astfel de probleme, iar după schimbarea browser-ului acestea s-au rezolvat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problema asta apare la Internet Explorer 9. Trebuie sa apesi butonul de compatibilitate din bara de adrese pentru ca site-ul sa fie randat in IE9 ca pe versiunile mai vechi de IE.
http://i.technet.microsoft.com/......DN.10).jpg
Site-ul e (inca) incompatibil cu ultima versiune de IE. Daca vrei sa incerci si alt browser, uite aici:

www.browserchoice.eu

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

SAl.mi-sa intamplat lafel.Daca folosesti internet explorer 7/8/9 E CLAR!e de la internet:) foloseste 5/4 sau un internet explorer mai vechi de 7!Eo sunt pe mozila firefox...ti-l recomand!e ff rapid vb serios:) far virusi 100/100 poti lua orice fisier de pe: www.fisierulmeu.ro texte jocuri programe si "neturi" xD
BAFTA!:*