| xAbb a întrebat:

Cum Schimb avatarul de la contul TPU?hee hee

Fundoihee hee

Răspuns Câştigător
| Gεσяgιαηαα a răspuns:

Deci. Vezi acolo unde este meniul cu Logat ca Ella, mai jos o sa scrie Editare Profil. Dai click pe el, dai mai jos si dai pe casuta aceea pe care skrie Browse si iti alegi o imagine din computer`ul tau. Bafta!
Funda?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Papucinii a răspuns:

La editare profil gasesti.

| AgnesLaFresque a răspuns:

Simplu. scrie in stanga logat ca "...". dai editare profil si e acolo ceva, schimba imaginea si iti alegi si u ce imagine vrei din computer

| maryo238 a răspuns:

Dai la editare profil, si jos jos scrie choose file, si dai acolo, si iti pui poza :d funda?

| Tsunade99 a răspuns:

Dai pe editare profil/editare profil/alegetzi fisierul, si alegi din calculator o imagine.