| 00raluka00 a întrebat:

Cum schimb fotografie de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| deea0008 a răspuns:

Dai la editare profil si mai jos scrie Selecteaza imagine profil. Funda? big grin

5 răspunsuri:
| deea0008 a răspuns:

Dai la editare profil si mai jos scrie Selecteaza imagine profil. Funda big grin

| KristalPop a răspuns:

În dreapta ai "Editează profil" (al 5-lea), dai clic pe el, iar sub sex "Alegeţi fişierul" şi îţi alegi poza din PC-ul tău. Salvează profil şi ai terminat.

NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul".
Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator. Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Ralukahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusesti
Mult succes si o zi frumoasa sa ai ceas de mare sarbatoarehappy