| Emma_3250 a întrebat:

Cum se aproba raspunsurile?

2 răspunsuri:
| Iahimder a răspuns:

In prima saptamana dureaza ceva, in medie 10-15 minute pana ce sunt aprobate insa dupa aceea vei constata ca apar imediat... Succes

| ellaella13 a răspuns:

Pai raspunsurile se trimit intr-o baza de date.si acolo le aproba administratorii sau nu stiu cum se numesc ei. dupa cateva minute raspunsul este aprobat, dai la rapunsurile mele si scrie cu verde aprobat deasupra raspunsului. sper ca ai inteles ceva.eu m-am chinuit sa te fac sa intelegi cat mai bine