| AnielAn a întrebat:

Cum se fac monede pe TPU? Am dat raspunsuri dar nu am primit vreodata

5 răspunsuri:
| PumpkinDoll a răspuns:

Pai raspunsul trebuie sa fie asa de bun, incat sa le trezeasca editorilor un foc inauntrul lor si sa le dea cheful necesar pentru a iti aprecia raspunsul.....bine,acum n-au cum sa dea la orice raspuns

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conform echipei TPU, citez:
„Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor.
O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori"."

suntserios
| suntserios a răspuns:

Astepti sa aiba chef un moderator sa iti citeasca raspunsurile

| PainTech a răspuns:

Te dai cocos in rubrica de raspunsuri ca stii multe, primesti moneda si ala care a pus intrebarea saracu' tot nu stie ce sa faca...

| AlexSalling a răspuns:

Cand vei da un raspuns care le va placea la editori, atunci vei primi o moneda. Asa-i la toata lumea.